אריזה

בא-לי סדר משמשת יד מכוונת ושואלת את כל השאלות הרצויות לפני המעבר, ומסייעת באריזה בפועל. תהליך האריזה מתחשב במטרות שהוגדרו מראש, למשל רצון לצמצם ניירת, בגדים או אוספים, וכמו כן התחשבות במאפייני הבית החדש - אלו רהיטים יהיו שם? מה חסר? לעיתים, מפאת חוסר זמן, תהליך המיפוי והסינון נעשה במשכן החדש.

בא-לי סדר מספקת את כל האביזרים הנחוצים לאריזה חכמה ויעילה כגון: ארגזים, נייר עטיפה, פצפץ, מדבקות, טושים ודבקים. האריזה מתבצעת חדר-חדר, כשבכל חדר נשארים אך ורק הפריטים החשובים ביותר לשימוש יום-יומי עד למועד המעבר. בלילה שלפני המעבר, ניתן להכניסם בקלות לארגז אחרון שיוקדש לצורך כך.

פריטים אחרים וחיוניים – למשל, קומקום חשמלי לקפה וכמה כוסות, בקבוקי מים, חטיפים, מגבונים, מגבת, סבון ידיים, עציצים קטנים, פריטים סנטימנטליים ושבירים וכיו"ב – נארזים בבוקר המעבר לפריקה מיידית בנכס החדש.

שיתוף הפעולה מקל עליכם את מלאכת המחשבה והאריזה, ואתם יכולים להיות בטוחים שהדברים החשובים לכם ביותר מוגנים ומוכנים למצוא את מקומם בביתכם החדש.

בא-לי מוצרים נבחרים

לקוחות מספרים

לפעמים צריך לשחרר ולתת למקצוענים שבתחום לעשות את העבודה... מעבר דירה צריך לעשות בצורה המושלמת ביותר, ולכן אני את הבחירה שלי עשיתי. תודה רבה לצוות המנצח " בא לי סדר- פתרונות סדר ואירגון". ותודה רבה לך Inbal Shacham Glick בזכותך למדתי לשחרר ולתת לטובים בתחום לעשות את העבודה.
משפחת אלחדד
קרא עוד סיפורי לקוחות
משוב