אריזה ופריקה - מעבר דירה ומשרד

פתרונות אריזה ופריקה – מעבר דירה ומשרד עם בא-לי סדר

מעבר דירה / משרד יכול להיות אירוע מרגש שמזמן התחדשות והצלחה, אך יש לו גם היבטים מלחיצים וגוזלי זמן. אם אתם עומדים לפני מעבר דירה או משרד ומעוניינים שהחוויה תעבור בצורה החלקה והמהירה ביותר, לבא-לי סדר שלל פתרונות שיעזרו לכם בתקופה המרגשת והמסעירה הזו.

לא רק אריזה ופריקה – מעבר שכולו התחדשות

החזון מאחורי כל פרויקט של בא-לי סדר הוא יצירת מרחב שמאפשר יצירה ותפוקה מקסימאליים, כשכל דבר מצוי במקומו הייעודי ונגיש במקרה הצורך. כשלא עסוקים במרדף אחר סידור הבית / משרד ובה בעת נהנים מסביבה מאורגנת, אפשר להתפנות לזמן איכות עם עצמנו ועם האנשים היקרים לנו ביותר. בא-לי סדר מיישמת את החזון הזה גם בהכנות האריזה והפריקה של חפציכם לקראת ובזמן מעבר דירה. זו ההזדמנות לבחון ביתר שאת את מה שצברנו עד עתה, מה טורד את מנוחתנו ומה שכחנו שעומד לרשותנו. מעבר "קל" לבית שיש בו מקום להתפתח ולגדול בלי מטענים וטרדות הוא מעבר שמסמל יותר מכל התחדשות ושינוי.

מעבר דירה או משרד הוא הזדמנות נהדרת להשיל את המתחים ולהתחיל – מסודרים ומאורגנים – במקום חדש שכולו הזדמנויות ושפע. התהליך מהיר, אפקטיבי, רגיש ומאורגן, ואתם מרוויחים יד מכוונת מקצועית ואמינה שתעזור לכם עם כל ההיבטים של מיון, הובלה, תיאום אנשי מקצוע, אריזה ופריקה. מעבר דירה מעולם לא היה נוח יותר!

אריזה
אריזה נכונה של הרכוש לרגל מעבר דירה יכולה להקל על השהות בנכס הקיים עד לזמן המעבר, וגם להבטיח פריקה מסודרת ואפקטיבית לאחריו. תהליך האריזה כולל מיון ובדיקת תקינות החפצים על מנת להחליט אלו מהם ימשיכו אל הבית החדש ואלו ימסרו לתרומה או יסולקו. זו הזדמנות נהדרת לסלק רבים מהפריטים הבזבזניים שאינם נחוצים לנו, אינם מקלים על שגרת יומנו ותופסים שטח אחסון יקר בבית. יש לכך גם השלכות כלכליות: מעבר "קל" עם מעט ארגזים יתבטא במחיר הובלה נמוך.
לקבלת מידע נוסף
פריקה וסידור
סידור הבית לאחר מעבר דירה יכול להיות מרגש ומשמח, אך גם מעמיס וגוזל זמן רב. רבים מאיתנו מוצאים את עצמנו עם "שאריות" של ארגזים שלא נפרקו במשך חודשים, מוסתרים בפינה או בחדר צדדי, בין אם מפאת חוסר זמן או מהיעדר מקום מוגדר לחפצים שבתוכם. בא-לי סדר סוקרת את המרחב החדש, לומדת את הצרכים שלכם ומתאימה פתרונות סידור תוך זמן קצר, כדי שתתפנו לדברים החשובים באמת.
לקבלת מידע נוסף
פתרונות קצה
לא די בהחלטה לערוך סדר כדי שנתחיל ונתמיד בה. כדי להטמיע הרגלים שישרתו אותנו לאורך שנים נדרשים פתרונות מוכחים, חכמים וקלים, שידרבנו את המשתמשים בהם לשמור על סדר וארגון. בא-לי סדר מציעה לכם שלל פתרונות קצה מותאמים אישית לצרכים שלכם, כגון אביזרי ארגון, סידור ומיון לסביבה הביתית והמשרדית החדשה שלכם.
לקבלת מידע נוסף
מעברים לגיל השלישי
לכל מעבר יש סיבה, בייחוד בגיל השלישי: יש מעברים בגלל סיבות בריאותיות, נגישות / אי נגישות של הבית הישן, לעיתים רצון להיות קרובים לילדים והנכדים, רצון בחיי חברה ותרבות עשירים יותר, והרבה פעמים בגלל תחזוקה אין סופית של הבית הגדול שכבר רוב חדריו ריקים מדיירים.
לקבלת מידע נוסף
בא-לי מוצרים נבחרים

לקוחות מספרים

"כשענבל הגיע היה לי מזווה מבולגן ולאחר כמה שעות. ראה איזה פלא. הכל מסודר ומתוקתק. תודה"
משפחת אילון
קרא עוד סיפורי לקוחות
משוב