לוגיסטיקה מ-א' עד ת'

כל פרויקט מזמן אתגרים ייחודיים לו וכדי להבטיח פתרונות הוליסטיים ועמידה בלוח הזמנים, בא-לי סדר מפעילה שורה של אנשי מקצוע שיעזרו בהשלמת הפרויקט ובמימוש היעדים שהוגדרו לו. מערך של אנשי מקצוע שעומדים לרשותכם מבטיח שתהליך סידור וארגון הבית והמשרד יושלם ללא דופי, בלי תמרונים ומבלי לבזבז זמן יקר.

עם תמיכה לוגיסטית מלאה, אתם יכולים להיות בטוחים שאין פרויקט שהוא מורכב מדי לביצוע, וכל שעליכם לעשות הוא להעיז לחלום..!

 

נגרות - פירוק ארונות ורהיטים והרכבתם
שירות נגרות מקצועית בכף ידכם, אידיאלי במקרים של מעבר דירה או משרד, וכן בפרויקטים של ארגון מרחב החדר מחדש. השירות כולל, בין היתר: פירוק והרכבה מחדש של ארונות וארונות קיר, מדפים וקונסטרוקציה מיוחדת. ניתן גם לעצב, לבנות ולהרכיב ריהוט חדש ומותאם אישית שישרת אתכם על הצד הטוב ביותר. כל הנגרים העובדים עם בא-לי סדר הינם בעלי מקצוע מוסמכים ואמינים, בעלי נסיון רב ויכולת פתרון בעיות.
תליית אביזרים (תאורה, קדיחה, הברגה ועוד)
בעל מקצוע שדואג לכל הפרטים הקטנים: התקנת גופי תאורה, התקנת מדפים, קידוח והברגה של מתלים, הצנעת כבלי חשמל, תליית תמונות ועוד.
עיצוב פנים
ניתן לשלב פתרונות סידור וארגון הבית או המשרד עם תהליך של עיצוב פנים. בא-לי סדר עובדת עם מעצבי פנים ואדריכלים מן השורה הראשונה ומרכיבה יחד איתם תכנית פעולה שמשרתת את מטרותיכם ומכניסה אווירה של התחדשות ומרגוע לבית או למשרד.
בא-לי מוצרים נבחרים

לקוחות מספרים

לפעמים צריך לשחרר ולתת למקצוענים שבתחום לעשות את העבודה... מעבר דירה צריך לעשות בצורה המושלמת ביותר, ולכן אני את הבחירה שלי עשיתי. תודה רבה לצוות המנצח " בא לי סדר- פתרונות סדר ואירגון". ותודה רבה לך Inbal Shacham Glick בזכותך למדתי לשחרר ולתת לטובים בתחום לעשות את העבודה.
משפחת אלחדד
קרא עוד סיפורי לקוחות
משוב