סידור ארונות מטבח

סידור ארונות מטבח יכול להידמות כמטלה מאיימת, שכן רבים מאיתנו משתמשים בארונות הללו לאחסון שלל חפצים, שרק חלקם קשורים בקשר ישיר לפעילות היומיומית במטבח. השאלה הגדולה הנובעת ממשימה זו היא היכן לאחסן את החפצים שהוכנסו אגב-כך לארונות המטבח? 

זהו סידור רב-מערכתי, שמצריך לא אחת גם סידור של חדרים "לוויינים" כמו חדר הכביסה או חדר העבודה. יחד עם זאת, פתרונות ארגון חכמים ויד מכוונת יכולים להקל מאוד על הפיכת המטבח למקום מרכזי ונעים בבית, שבו כל פריט מצוי במקומו ונגיש ברגע, והשהות בו מזמינה ומקרבת.

בא-לי סדר מבטיחה התאמה לאורח החיים שלכם ומביאה לכדי מימוש את הדגשים שחשובים לכם. אביזרי ארגון חכמים מבטיחים שהמטבח שלכם יהיה לא רק מסודר אלא גם מאובטח – אידיאלי למשפחות עם ילדים צעירים, למבוגרים או לבעלי צרכים מיוחדים.

 

מדריך קצר: סידור ארונות מטבח למתקדמים

בואו נודה על האמת. קשה לשמור על המטבח מסודר, לא משנה כמה אנחנו קפדנים: אורחים מביאים מתנות, צריך לנסות תבנית קפיצית חדשה לפני החג וקשה להיפרד מסיר האימייל המקורי של סבתא. כל כך הרבה כלים שונים, בגדלים מגוונים, לשימוש בתדירויות משתנות. ישנם הרבה דברים שאפשר לעשות כדי להקל על העומס ולהשלים בהצלחה פרויקט של סידור ארונות מטבח, אבל הרשימה הבאה ללא ספק תשדרג את החוויה שלכם מהמרחב הכי יצירתי בבית. סידור למתקדמים – יוצאים לדרך!

סידור ארונות מטבח מתחיל בחלוקה פנימית

השתמשו במחיצות, והרבה מהן. ישנן מחיצות למגירות, לארונות, ואפילו מחיצות אחסון מיוחדות לסירים ולמחבתות, כך שניתן לערום אותם לגובה מבלי שיגעו זה בזה.

אם יש ברשותכם עזרי בישול וסכו"ם במגוון גדלים, מומלץ לחלק את המגירה באופן אלכסוני ולא מוארך כמקובל, כל שניתן יהיה לאחסן בה פריטים ארוכים במיוחד, בעלי מימדים לא-קונבנציונאליים.

חלוקה פנימית נכונה, על פי צרכיכם, היא הסוד לתפעול יעיל של המטבח.

ווים, מוטות תלייה ומגנטים

התקינו ווים בחלקם הפנימי של הארונות ומחוצה להם, בתנאי שהם לא מפריעים למראה המטבח ולמעבר בו. אם אתם מחפשים פתרום מעט יותר מתוחכם, טרנד פופולארי של סידור ארונות מטבח כולל החלפת הווים במגנטים, אותם ניתן להדביק לחלק הפנימי של דלת הארון, ולהצמיד אליהם צנצנות מתכנת קטנות. בצנצנות אלה ניתן לאחסן בעיקר פריטים קטנים כמו שקיות אבקת אפייה וסודה לשתייה, תבלינים ותערובות תה בתפזורת, גומיות ושונות.

לנועזים מומלץ להתקין מוט תלייה שרץ לאורך המטבח, בין הארונות העליונים והתחתונים, ולתלות ממנו סלסלות שיעזרו "להרים" פריטים מעל לשיש. פתרון זה אידיאלי לצנצנות קפה וסוכר, סכו"ם ומפיות, תבלינים ועוד.

מי שמחפש פתרון יצירתי ופרקטי, שגם יהיה דיסקרטי, יכול להבריג או להדביק לדופן הפנימית של ארון המטבח מעמד שולחני לניירת ("משולש") מחומר קל וקשיח. בתוך המעמד ניתן לאחסן ניילון נצמד, רדיד אלומיניום, מגבונים ועוד.

חושבים מחוץ למגירה

במקום שתי מגירות שוות בגובהן, אחת מתחת לשנייה, העדיפו התקנה של מגירה אחת רדודה ואחת עמוקה. ברדודה תוכלו לשים את התבלינים שלכם, בשכיבה, בעוד שבמגירה העמוקה תוכלו לאחסן סכו"ם עומד במאונך. אחסון באופן הזה חוסך מקום רב, והופך כל פרויקט סידור להזדמנות לחשוב בצורה יצירתית.

סידור ארונות מטבח כמו באמריקה

טרנד לוהט שמגיע אלינו ממעבר לים הוא התקנת מזווה צר וגבוה על גלגלים, שעומד בצידו האחד של המקרר, או בנישה צרה. המזווה ניתן לשליפה ברגע, ומנצל כהלכה חללים קטנים ובעייתיים. פתרון אחסון זה אידיאלי לפחיות שימורים, צנצנות, אריזות קרטון ותבלינים.

 

בא-לי מוצרים נבחרים

לקוחות מספרים

לפעמים צריך לשחרר ולתת למקצוענים שבתחום לעשות את העבודה... מעבר דירה צריך לעשות בצורה המושלמת ביותר, ולכן אני את הבחירה שלי עשיתי. תודה רבה לצוות המנצח " בא לי סדר- פתרונות סדר ואירגון". ותודה רבה לך Inbal Shacham Glick בזכותך למדתי לשחרר ולתת לטובים בתחום לעשות את העבודה.
משפחת אלחדד
קרא עוד סיפורי לקוחות
משוב