סידור הבית לאחר מעבר דירה

רוצים שאעזור לכם עם סידור הבית לאחר מעבר דירה?

אם אתם עומדים לפני מעבר דירה או עברתם לאחרונה ואתם לא מוצאים זמן להשלים את משימת הפריקה, פנו אליי עכשיו. יחד נהפוך את המקום החדש לבית של ממש, כשלכל דבר יש מקום ייעודי משלו, אתם יודעים היכן דברים נמצאים ומסוגלים לגשת אליהם באחת, וחשוב מכל: אתם חופשיים להתפנות לדברים החשובים באמת.

 

חרב הפיפיות של מעבר הדירה

אין מועד מרגש ממעבר דירה, אך נלווים לכך גם מתחים רבים. לרובנו אין את הזמן והפנאי להתעסק בתהליך סידור הבית לאחר מעבר דירה, אך יחד עם זאת, מוטל עלינו לחץ גדול למהר ולהשיב את הסדר על כנו, כדי שנוכל לשוב לשגרה שלנו ולעסוק במשימות אחרות. סידור הבית לאחר מעבר דירה אינו משימה פשוטה, ולו בגלל הרגשה הרת-גורל שנלווית לימים העמוסים והמרגשים הללו, הרגשה שטמונה כאן הזדמנות גדולה לשינוי אורח החיים, לחיות כמו שאנחנו באמת רוצים ומתכוונים, ולשפר את סביבת המחייה החדשה שלנו לעומת זו הקודמת. בהרבה מהמקרים אנחנו עושים כמיטב יכולתנו ולומדים לחיות עם כמה ארגזים שנשארו סגורים, מתנצלים בפני אורחים ומסבירים שעוד לא התפנינו להשלים את המשימה, אך בסתר ליבנו חוששים מעימות עם חפצים שלכאורה אין להם מקום מוגדר עדיין בבית החדש.

סידור הבית לאחר מעבר דירה בלי דאגות

אפשר לעשות את זה גם אחרת: לצד הכנה ואריזה של חפציכם לפני מעבר, אני מציעה גם שירות של סידור הבית לאחר מעבר דירה. מומלץ לתאם עמי כמה שיותר מוקדם, כדי להבטיח שאהיה זמינה לכם ביום המעבר או בימים הקרובים מיד לאחריו, וכמובן ניתן להיעזר בי להזמנת כל השירותים הנלווים ובעלי המקצוע הנחוצים עבור סידור הבית לאחר מעבר דירה: הדברה מונעת, שירותי ניקיון, תליית אביזרים ואביזרי תאורה, מיקום רהיטים באופן אופטימלי והשמת פתרונות אחסון חכמים. לאחר מכן ניתן להתפנות למלאכת פריקת הארגזים, הצבת כל פריט במקומו הייעודי, איתור פתרונות עיצוב או אחסון שיהלמו את אורח חייכם והחפצים שברשותכם, סידור ארונות מטבח וסידור ארונות בגדים, מיון והעברה לתרומה של פריטים בהם אינכם מעוניינים וכמובן פינוי מסודר של אשפה.

במהלך עבודתי על סידור הבית לאחר מעבר דירה, ניתן לעבוד לקראת מימוש הרצונות שלכם באופן מיידי: סידור פינת עבודה עם שפע מקום וארגוניות יעילות לניירת ולדברי דואר, אבזור חדר ארונות חלומי ותליית וקיפול הבגדים כך שיהיו נגישים, ארגון הבית כך שיהיה מרחב בטוח לילדים, וכמובן שמירה על חזון העיצוב והאסתטיקה שלכם. באופן זה, עבודתכם מתקצרת, נעשית באופן יעיל ואתם יכולים ליהנות מהדירה החדשה שלכם תכף ומיד. אתם חופשיים להתפנות לכל אחד מעיסוקיכם הקודמים, כשאתם סמוכים ובטוחים שביתכם החדש נעים, מזמין, יש בו מקום אחסון לפריטים חדשים שתוסיפו אליו וחשוב מכל: אין בו קצוות פתוחים.

 

בא-לי מוצרים נבחרים

לקוחות מספרים

"כשענבל הגיע היה לי מזווה מבולגן ולאחר כמה שעות. ראה איזה פלא. הכל מסודר ומתוקתק. תודה"
משפחת אילון
קרא עוד סיפורי לקוחות
משוב