סידור הבית לחורף

א יודעת מה אתכם, אבל בכל שנה מחדש החורף תופס אותי בהפתעה. רגע אחד המזגן דולק וברגע הבא פתאום מחשיך מוקדם, הנעליים מכניסות בוץ הביתה והמטריות מוצבות ליד הדלת, מבקשות להזכיר שכדאי להשתמש בהן.

במקום לשחק בחוץ, הילדים שלי והחברים שלהם מצטופפים בפנים, במרחבים המשותפים בבית--לפעמים במשך סוף שבוע שלם :) זה גרם לי לחשוב על האופן שבו הבית משתנה כשמזג האוויר מתקרר, ואיך אפשר להבטיח שהוא יהיה מקום מזמין, חמים וכמובן מסודר במשך העונה הקרה:

- בחורף, המבואה או חלל הכניסה הם האזור הכי חשוב בבית: מקום להניח את התיקים, לחלוץ נעליים מלוכלכות בבוץ וגרביים רטובים ולנעול במקומם נעלי בית מחממים, לתלות את המעילים והצעיפים, לייבש את המטריות ולא לשכוח איפה שמים את המפתחות...
חלל כניסה מסודר עם מקום לכל פריטי החורף מאפשר לנו להתארגן ליציאה בקלות, לשוב הביתה למקום חמים, ולהשאיר את הקור והגשם בחוץ.

- בדים הם מבודדים מצוינים, לכן זה הזמן לפרוש את השטיחים, להתפנות לפרויקט תליית הוילונות שדחיתם, לוודא שיש כמה כריות ישיבה או פופים בהישג יד, וכמובן לדאוג לשטיח כניסה מחומר גס שינקה את הנעליים היטב. אם יש לכם כלב, דאגו תמיד למגבת בקרבת הדלת, כדי שתוכלו לנקות את כפות רגליו אחרי שיבה מטיול.

- החורף מסמל את תחילת עונת הנדידה... של הסירים! סירי קדרה יצוקים מתחילים להופיע בתדירות גבוהה יותר במטבח. ודאו שהם נגישים לכם, אבל מאובטחים מפני ידיים קטנות וסקרניות.

רוצים להכין את ביתכם לחורף חם ומושלם? צרו קשר עכשיו:
ענבל שחם-גליק > 054-4954866
בא-לי סדר - פתרונות סדר וארגון

בא-לי מוצרים נבחרים

לקוחות מספרים

לפעמים צריך לשחרר ולתת למקצוענים שבתחום לעשות את העבודה... מעבר דירה צריך לעשות בצורה המושלמת ביותר, ולכן אני את הבחירה שלי עשיתי. תודה רבה לצוות המנצח " בא לי סדר- פתרונות סדר ואירגון". ותודה רבה לך Inbal Shacham Glick בזכותך למדתי לשחרר ולתת לטובים בתחום לעשות את העבודה.
משפחת אלחדד
קרא עוד סיפורי לקוחות
משוב