סידור הבית לקיץ

28 אפריל, 2019

הקיץ ממשמש ובא וזוהי ללא ספק תקופה להתחדשות והתרעננות בכל הנוגע לסידור הבית. אם אתם מעוניינים לחולל מהפך משמעותי בסידור הבית בית בזמן קצר בטרם אתם מארחים, הרי שהגעתם למקום הנכון. יש לנו כמה רעיונות וטיפים מקצועיים, אך פשוטים וקלים לביצוע שיסדרו עבורכם את הבית, אותם ניתן ליישם באופן עצמאי וכן בעזרת שירותיו של בעל מקצוע מיומן.

הכניסה לבית – רושם ראשוני בלי הרבה מאמץ

המראה הראשון שתופס את העין כאשר אנחנו נכנסים לבית, הינו משמעותי ועשוי ליצור אצלנו הצפה רגשית וחושית חיובית או שלילית. מרחב מאורגן יעניק לנו אנרגיות ותחושת סיפוק שתמלא אותנו לאורך כל היום. מומלץ לדאוג לשידה או רהיט לאחסון ניירת, מפתחות ועוד אשר יהיו נגישים לכם ולא יסתובבו בבית בכל פעם במקום אחר. ניתן לשלב בכניסה לבית תחושה ומראה של גלריה אשר תשתלב באופן הרמוני עם עיצוב כל חלל הבית.

פינת האוכל – אירוח מרשים וזמן איכות משפחתי

פינת האוכל הינה אחד האזורים הפעילים והחשובים ביותר בבית, רבים הם הבתים בהם פינת האוכל ממוקמת בפאתי הסלון. מדובר בעיצוב אשר היה נפוץ בשנים עברו, אולם כיום, הטרנד האופנתי והעכשווי הינו יצירת עניין בעזרת חלל פתוח והגדרת פינת האוכל במיקום נפרד מהסלון. השימוש בחלל פתוח נותן פתח ליצירתיות בסידור הבית, כמו הוספת כוורת בפינת האוכל, מה שיכול להגדיל את שטח האחסון.

הסלון הינו החלל המרכזי של הבית והשקעה בסידורו תתרום לשדרוג חיי המשפחה. הסלון הוא מקום המפגש של בני הבית בו הם מבלים זמן פנאי בצפייה בטלוויזיה, קריאת עיתון עם כוס קפה, הכנת שיעורים עם הילדים או שיחה עם בן הזוג. סלון מסודר מספק אווירה נעימה ושקטה אשר הינה חיונית לאחר יום העבודה לשם חיזוק התחושה כי אתם נמצאים בבית. ישנם אמצעים פשוטים אשר יכולים לחולל שינוי משמעותי דוגמת שינוי מיקום וזווית הספה, התקנת גוף תאורה בעל מראה מודרני וכן שימוש במדפים ובכונניות הן לאחסון והן להצגת פסלים וקישוטים שיוסיפו צבע וחן לסלון.

חדר השינה – פרטיות ואינטימיות בטאץ' אישי

אצל רובנו, חדר השינה נמצא בתחתית סדר העדיפויות מבחינת השקעה בעיצובו. לקראת בוא הקיץ, הרי שאפשר להחליט כי מגיע לנו חדר שינה מעוצב וזאת ניתן להשיג בקלות וללא שקעה רבה. חדר שינה אמור לחבק אותנו לאחר יום עבודה מייגע ולקראת ערב נעים ורומנטי. יצירת פוקוס פוינט מעל למיטה והתאמה של סט מצעים תואם, תיצור אווירה של סדר וארגון מצד אחד, עם אווירה נעימה ומזמינה מהצד השני. מומלץ להתאים שידות מיוחדות המהוות אלמנט עיצובי ושימושי כאחד וכן מנורת צד מדליקה ועוד מיני אקססורייז המשקפים ומבטאים את טעמכם. מומלץ להתאים סידור מיוחד גם בארון החדר, כמו הכנת סטים מוכנים (חולצה ומכנסיים תואמים) או מיון הבגדים לפי צבעים. טיפ חשוב! אל תוותרו על כיסוי המיטה וכמה כריות, שילוב הטקסטורות מוסיף אינטימיות וחום ותורם לתחושה אישית ופרטית. 

אלמנטים דקורטיביים

אחד האלמנטים בעלי הערך המוסף הרב ביותר הינו מראות מעוצבות. שילוב של מראות עגולות עשוי לחולל מהפך של ממש באווירה ובסטייל של עיצוב הבית. מקמו מראה עגולה בכניסה לבית והתחשבו במה שהמראה משקפת וכך תוכלו להרוויח פעמיים. ריח טוב בבית אשר מקדם אתכם בכניסה לבית או בעת הגעת אורחים, מספק לנו תחושה של שיק ויוקרה. שילוב של סדר ומראה נקי עם בקבוק בושם ריחני המפיץ ניחוח של ריח אהוב יגרום לכל החושים שלכם לפעול ויעלה בכם חיוך.

הקיץ זהו הזמן שבו כולנו נתקפים בכמיהה להתחדשות, שינוי והתרעננות. קבלת ייעוץ מקצועי מידי מסדרת פנים מומחית, שתבטיח לכם ביטוי עצמי ושילוב של אלמנטים אשר ישדרגו את הבית ויעניקו לכם תחושה נעימה ושהייה איכותית בבית מסודר, רענן ונקי.

בא-לי מוצרים נבחרים

לקוחות מספרים

"כשענבל הגיע היה לי מזווה מבולגן ולאחר כמה שעות. ראה איזה פלא. הכל מסודר ומתוקתק. תודה"
משפחת אילון
קרא עוד סיפורי לקוחות
משוב