פריקה וסידור

עם בא-לי סדר, סידור הבית לאחר מעבר דירה מתחיל ומסתיים בימים שלאחר המעבר, כאשר כל הרהיטים במקומם וניתן להתפנות לתכנון פתרונות ארגון, אחסון ומידוף. בא-לי סדר סוקרת את המרחב החדש, לומדת את הצרכים שלכם ומתאימה פתרונות סידור וארגון לפיהם. בתוך ימים ספורים הנכס החדש הופך לבית, מקום של מרגוע שבו כל דבר מצוי במקומו ואתם יכולים להתפנות לעיסוקיכם ולשגרת יומכם, עם שפע מקום ליצירה פורה.

כחלק מתהליך סידור הבית לאחר מעבר דירה, בא-לי סדר מספקת לכם פתרונות בלעדיים למיון ואחסון חכמים, שלא תמצאו בשום מקום אחר. פתרונות אלה יעזרו לכם לשמור על הסדר לאורך זמן ומסייעים בהקניית הרגלים מודעים לסביבה מאורגנת שמתפתחת ביחד אתכם.

אם אתם עומדים לפני מעבר ומעוניינים להפוך את החוויה כולה לחלקה ומהירה, פנו היום לבא-לי סדר כדי לקבל הצעת מחיר לשירות סידור הבית לאחר מעבר דירה.

 

בא-לי מוצרים נבחרים

לקוחות מספרים

לפעמים צריך לשחרר ולתת למקצוענים שבתחום לעשות את העבודה... מעבר דירה צריך לעשות בצורה המושלמת ביותר, ולכן אני את הבחירה שלי עשיתי. תודה רבה לצוות המנצח " בא לי סדר- פתרונות סדר ואירגון". ותודה רבה לך Inbal Shacham Glick בזכותך למדתי לשחרר ולתת לטובים בתחום לעשות את העבודה.
משפחת אלחדד
קרא עוד סיפורי לקוחות
משוב