פתרונות לעסקים

עסק הינו דבר דינמי המשתנה תכופות בכמות המשאב האנושי, המשאב הטכנולוגי (מכונות וברזלים), פיננסית, מכירות, שיווק, ניירת והרשימה עוד ארוכה מאוד.

בתחילת העסק, הינו צנועים יותר, חסכנו בכל מה שאפשר, אך היום העסק דורש שינוי, דברים שתפקדו בעבר לא בהכרח עובדים חלק היום, יש צורך בשינוי ולהתאים עצמנו למצב בהקדם על מנת שהגלגל ימשיך לנוע קדימה, ומטרת העסק וחזונו יהיו תמיד לנגד עיננו.

לא פעם, אנו נמנעים או מתעכבים בהוצאה לפועל של החזון שלנו מתוך חשש שמדובר בתפנית בלתי הפיכה. לעבור למשרד גדול יותר? העליות? הלוגיסטיקה? כך נוצר מצב בו מרחב העסק הקיים לא משרת אותנו עוד, ואנו "נתקעים" בהרגלים ישנים ולעיתים בזבזניים יותר ומזיקים במקום לבצע את השינוי הנדרש לטובת העסק.

כבעלת עסק, ומנסיון רב עם עסקים רבים  בא-לי סדר מסייעת לכם למצות את מלוא פוטנציאל החלל שעומד לרשותכם ופועלת לקידום המטרות המוגדרות שלכם. התוצאה הסופית המתקבלת היא מרחב הרמוני, על פי טעמכם ומתוך התחשבות בהרגלי העבודה, שקל לתחזק ולשמור על ארגונו לאורך זמן עם אופציה תמידית לגדילה.

ארגון משרד
המשרד הוא חלק אינטגרלי מהחיים, וסידורו בצורה נכונה המנצלת באופן אופטימלי את מרחב החללים מועיל הן לעובדים והן לתפוקה. בין אם אתם שכירים או עובדים מהבית, ארגון משרד הוא השלב החשוב והמכריע כדי לאפשר לכם להתפנות לעבודה עצמה ולבצע אותה על הצד הטוב ביותר. כשאתם יודעים היכן כל דבר מצוי ומה עומד על הפרק וזקוק לטיפולכם, אתם חופשיים לפעול ביעילות מבלי להתבלבל ולהיות מוסחים. לכן, אין זה משנה אם אתם מתחילים פרק חדש בקריירה שלכם או מעוניינים ליצור פינת עבודה שתאפשר לכם להשתלט על פריטי דואר וחשבונות: כל אחד יכול להרוויח מתהליך ארגון משרד באופן שהולם את צרכיו. לפניכם מעט נקודות למחשבה:
לקבלת מידע נוסף
הרצאות וסדנאות
עבודה במרחב הפתוח Open Space
לחלקנו עבודה במרחב פתוח Open Space ישמע כקללה, מה אין לי משרד? איך אוכל לעבוד ולהתרכז עם כל הרעש? כולם יראו מה שאני עושה? אין פרטיות ועוד כהנה וכהנה שאלות. כן, עבודה במרחב פתוח אינה פשוטה, אך כשמסגלים מספר הרגלי עבודה פשוטים ניתן לעבוד ביעילות ועם חיוך מרוח על הפנים, מניסיון אישי – עבודה מרחב פתוח של 80 אנשים.
לקבלת מידע נוסף
ניירת
לרוב, כשאומרים ניירת - מקבלים פרצוף זועף וסלידה אמיתית. כן, לרוב זה אכן כך, עבודת ניירת זה דבר מייגע, מתיש, ואכן ניתן לטבוע מרוב ניירת אך זה לא חייב להיות כך. אם נסגל לעצמנו מס' נהלי עבודה בשוטף שלנו, נוכל לחיות בהרמוניה עם הניירת ולראות את השולחן. כמו כן, היום, עם הקדמה הטכנולוגית ניתן לסרוק כמעט הכל בעליות נמוכות ולצמצם את הניירת במעל 75%. החוכמה הינה לשמור זאת במחשב / שרת בצורה שתהיה נגישה והגיונית לכולם. ממליצה לכם לקרוא עוד, איך מסתדרים עם הניירת
לקבלת מידע נוסף
מעבר משרד - עסק
מעבר משרד / עסק יכול להיות כאב ראש אחד גדול גם אם הדבר נעשה בשל גדילת המשרד והצלחתו, אך עם יד מכוונת וניהול הפרוייקט מא' עד ת', כאב הראש יתחלף בחיוך ענק מעבר כחלום - אמרתי כבר?
פתרונות אחסון
גם אם אתם לא זרים לתהליך הסידור והארגון, יתכן שתוכלו להיות יעילים הרבה יותר ולתחזק את התוצאות הרצויות למשך זמן רב יותר באמצעות שימוש בפתרונות ארגון חכמים. כמארגנת מקצועית, יש לי גישה למשאבים ייחודיים שמשדרגים את האחסון וההתנהלות בסביבה הביתית והמשרדית.
לקבלת מידע נוסף
ארכיון
ישנם הרבה כינויים לארכיון, כינויים שלאו דווקא עושים חסד עם המקום המופלא הזה. יש כאלו שקוראים לו "בית קברות לניירת", אחרים "היסטוריית המשרד"או "בחדר הבלאגן" (זה יותר טוב ממחסן...) ויש כאלו שיגידו לכם שדוקא שם ניתן למצוא שקט. עבורי ארכיון הוא לב המקום, אנו שומרים בו מסמכים חשובים שבשוטף, ביומיום אין לנו צורך, אך כשצריך אותם, צריך אותם עכשיו! במיידי! מה עושים כשהארכיון מבולגן? איך מוצאים בו מסמך ספציפי? איך אפשר לארגנו כך שישרת את כולם? איך מתכננים ארכיון? כל זאת ועוד, במאמר המצורף
לקבלת מידע נוסף
בא-לי מוצרים נבחרים

לקוחות מספרים

לפעמים צריך לשחרר ולתת למקצוענים שבתחום לעשות את העבודה... מעבר דירה צריך לעשות בצורה המושלמת ביותר, ולכן אני את הבחירה שלי עשיתי. תודה רבה לצוות המנצח " בא לי סדר- פתרונות סדר ואירגון". ותודה רבה לך Inbal Shacham Glick בזכותך למדתי לשחרר ולתת לטובים בתחום לעשות את העבודה.
משפחת אלחדד
קרא עוד סיפורי לקוחות
משוב