תהליך העבודה

מה תהליך העבודה מול מסדרת בתים מקצועית?

בא-לי סדר פוגשת את הלקוח ולומדת את הסיבה לפנייתו, מאפיינת את אורחות חייו, מכירה את הדגשים שחשובים לו ומנסחת יחד עמו את היעדים הרצויים והכל בהתאמה לתקציב. מכיוון שכל פרויקט הוא שונה ומציב אתגרים חדשים, היכולת להקשיב, להפנים את המסרים ולזהות את נקודות התורפה הפוטנציאליות היא חשובה מאוד וחיונית לתהליך בריא ומוצלח.

לאחר מכן מתחילה העבודה היישומית, שכוללת כמה שלבים בדרך כלל: מיון חפצים וניירת, פירוק רהיטים ישנים והעברה לתרומה או לפינוי, שחזור וניקוי של חפצים בעלי ערך, איתור פתרונות האחסון האופטימליים הן בהתאם לתקציב והן בהתאם לחומר המיועד, הרכבה של ריהוט חדש או של פתרונות סידור וארגון מומלצים, סידור פריטיו של הלקוח במקומות רצויים ובאופן נגיש.

כל פרויקט מתוכנן באהבה ובקפידה, תוך התחשבות באורח החיים של הלקוח, העדפותיו ותקציבו. משך הזמן לביצוע משתנה בהתאם לפרויקט ויכול להיארך בין יום אחד לבין כמה ימים, בייחוד בפרויקטים שכוללים מעבר מנכס אחד לנכס אחר או עיצוב מחדש של מרחב החדר.

בא-לי מוצרים נבחרים

לקוחות מספרים

לפעמים צריך לשחרר ולתת למקצוענים שבתחום לעשות את העבודה... מעבר דירה צריך לעשות בצורה המושלמת ביותר, ולכן אני את הבחירה שלי עשיתי. תודה רבה לצוות המנצח " בא לי סדר- פתרונות סדר ואירגון". ותודה רבה לך Inbal Shacham Glick בזכותך למדתי לשחרר ולתת לטובים בתחום לעשות את העבודה.
משפחת אלחדד
קרא עוד סיפורי לקוחות
משוב