הובלה בחיים המודרניים ואיך בוחרים מוביל?

4 ספטמבר, 2019

 

אנחנו חיים בתקופה שאנשים כבר לא גרים באותו כפר ובאותו בית לאורך כל חייהם ומתוך בחירה האדם המודרני מעביר את  מקום מגוריו מדי כמה שנים.

העברת מקום המגורים מצריכה תמיד הובלה כי יש לשנע ריהוט ,העברה של פריטי ציוד ,ממקום אחד למשנהו, וזה נעשה רק על ידי הובלה או הובלות וזה בעצם סוג של אבן יסוד בהתנהגות המודרנית של העתקת מקום מגורים אחד למשנהו..

איך הובלת דירה עשויה להיות קלה מאוד ?

בדרך כלל הובלה של חדר אחד שעובר מחדר שכור אחד למשנהו שלא יהיה ממש מסובך אפילו קל מאד. לעומת זאת, משפחה שעוברת מבית מגורים עם 5 חדרים ארונות לפירוק תזדקק מן הסתם למשאית גדולה ולצוות מובילים שיוביל פריטי ריהוט גדולים וכבדים ומספר רב של אריזות וארגזים.

אם אנחנו מובילים פריטים קטנים עד בינוניים פריטים אלה בדרך כלל באמצעות שליחים על אופנוע וזו הובלה קלה , ואפשר להתייחס אל זה כ הובלות קטנות.

מכל מקום, לעתים הובלות קטנות מסוג זה לא עונות על הצורך למשל, במקרה של רכישת כורסאות גדולה, פסנתר, כספת כבדה, שולחן גדול לבית ,סירה, ופריטים גדולים אחרים שמצריכים לעיתים גם סיוע בפירוק.

אז כל כלי הרכב שמשמשים להובלות קטנות אינם יכולים להתמודד עם גדלים כאלה של תכולה, ולכן נדרשת כאן הבנה שנדרשת הובלה מקצועית במשאית שמתאימה לכך, ואולי משאית עם מנוף

                                                           

שירותי הובלה למעבר איך בוחרים?

יש לבחור חברת הובלה על ידי המלצות עדכניות ,שנים של ניסיון ,חברים ממליצים  וכו' יש די חברות הובלה במבחר שמות ופרסומים, ולכן הלקוח לא תמיד יודע במי לתת את אמונו לא פעם הצרכן נמצא במבוכה ומתקשה להחליט במי לבחור.

איך ומה בדיוק לברר ולבדוק ואיזה מחיר הגיוני לאותה הובלה שלה הוא זקוק.

בכל מה שקשור להובלת דירות אין הובלה אחת דומה לשנייה , משום שמספר המשתנים גדול ומשתנה  כל הזמן מהובלה להובלה לכן יש לבדוק במחירון הובלות .

גודל הדירה כמות הציוד המועבר ואופי וגודלו, נוחות ההגעה להובלה דרכי ההגעה ליעד בניין עם מעלית או לא , המרחק בין שני היעדים, האם נדרש שירות אריזה ו/או פריקה, וכן כיוצא בזה.

מכל מקום טוב יעשה הצרכן הנבון כאשר יגדיר בכתב את הסיכומים עם חברת הובלות ויכניס את כל הדרישות וכל המשתנים והמאפיינים של ההובלה שאמורה להתבצע, רק כך יימנע מהפתעות לא-נעימות של תוספות למחיר, וכך בקלות  להשוות השוואה ראויה בין חברות הובלה שונות. ואם יהיו כאלה הם כבר מסוכמות ומתומחרות מראש.

מקווים שהצלחנו ובכל זאת שמחנו לעזור

בא-לי מוצרים נבחרים

לקוחות מספרים

"הייתי מיואשת, לא מצאתי שום דבר בארון הבגדים שלי וזו היתה סיבה מעולה לקנות.
לשמחתי הרבה פסח הגיע וענבל באה לעזור לי בעיקר עם ארון הבגדים. כמות השקיות שתרמתי לא מביישת חנות כלבו ענקית."
משפחת אייזן
קרא עוד סיפורי לקוחות
משוב