עזרה בסידור הבית - רעיון למתנה

לא יודעים מה לקנות למי שיש לו הכל?

עזרה בסידור הבית היא מתנה חד-פעמית שיש לה תוצאות ארוכות טווח, ולכן אני שמחה להציע את שירותי סידור וארגון הבית כמתנה מיוחדת למי שזקוקים לה. במקום להעניק להורים או לחברים עציץ או סיר בישול בחגים או בימי הולדת, מתנת עזרה בסידור הבית היא הפתעה מרגשת, מתחשבת, שמעבירה מסר מחזק ומעודד בנקודה שבה רבים מאיתנו חשים ייאוש ותבוסה. רוצים להעניק למישהו מתנה משמעותית באמת? פנו אליי עכשיו להצעת מחיר אטרקטיבית!

עזרה בסידור הבית לקראת החגים

החגים הם התקופה הכי מלחיצה עבור מי שנאבקים ברעיון סידור הבית, ומכמה טעמים:

1. הזדמנויות אירוח, אנשים רבים שנכנסים ויוצאים מהבית

2. מתנות החג הנדיבות נערמות במרחב מבלי שיהיה להן מקום חדש ומוגדר

3. שהות ממושכת יחסית בבית, והתמודדות בלתי-מתווכת עם חוסר הסדר ששורר בו

לפני תקופת החגים הקרובה, העניקו למי שזקוק לכך מתנה של עזרה בסידור הבית. יחד נתאם מועד נוח שבו אוכל לעזור להפוך את האזורים הבעייתיים בבית למרחבים נעימים ומסודרים, עם פתרונות אחסון חכמים שיעניקו להם שקט נפשי.

עזרה בסידור הבית זו עזרה בסידור העדיפויות

לרבים מאיתנו קשה להניע תהליכים ולפעול, אך אם מישהו רוכש עבורנו מתנה כמו עזרה בסידור הבית, נשמח לממש את ההזדמנות ולהיעזר באיש מקצוע כדי להוציא לפועל את שאיפותינו. זו ההזדמנות לזכות במרחב מחייה שכל דבר בו מצוי במקומו, ושיש בו מקום לגדול ולהרחיב את תחומי העיסוק שלנו. הלכה למעשה, זו ההזדמנות לסדר לא רק את המרחב, אלא את העדיפויות שלנו. זו ההזדמנות להפוך חדר אורחים מיותם לחדר עבודה מרגש שכיף לשהות בו, או לפנות כמה מדפים נחוצים בארון הבגדים לפני שהמשפחה מתרחבת.

ביד מכוונת ורגישה, בלי לחץ, אני עוזרת ללקוחותיי לחלום בגדול ויחד אנו יוצרים את המתנה היקרה מכל: מתנה של שקט נפשי.

מתנה שתשמחו לתת ולקבל

מי שמעניק את המתנה זוכה גם הוא: במקום להוסיף עומס ומתח לחייו העמוסים והלחוצים גם כך של אדם אהוב, נותן המתנה יודע שהוא עוזר לפנות מרחב נחוץ בבית ובנשמה, מרחב להתפתחות אישית וזמן להתפנות למה שחשוב באמת. כשהמרחב מסודר, אתם יודעים שיקיריכם חושבים עליכם ומודים לכם על היוזמה המשמעותית הזו, שהיו מתקשים לפנות אליה אילולא התערבותכם.

בא-לי מוצרים נבחרים

לקוחות מספרים

לפעמים צריך לשחרר ולתת למקצוענים שבתחום לעשות את העבודה... מעבר דירה צריך לעשות בצורה המושלמת ביותר, ולכן אני את הבחירה שלי עשיתי. תודה רבה לצוות המנצח " בא לי סדר- פתרונות סדר ואירגון". ותודה רבה לך Inbal Shacham Glick בזכותך למדתי לשחרר ולתת לטובים בתחום לעשות את העבודה.
משפחת אלחדד
קרא עוד סיפורי לקוחות
משוב